Sport

2026.
május 31.
18:58
MH/MTI
Megvédte címét a Ferencváros

Megvédte címét a Ferencváros

ĀA MOL női vízilabda ob I-ben: a zöld-fehérek a döntő harmadik felvonásán, vasárnap délután 19-8-ra győztek