Sport

Bozsik József távozott a szlovén élvonalbeli NK Nafta vezetőedzői posztjáról

A szakmai stáb elbúcsúzott a csapattól

Bozsik József távozott a szlovén élvonalbeli NK Nafta labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.

Bozsik József távozott a szlovén élvonalbeli NK Nafta vezetőedzői posztjáról
Bozsik József szerződése lejárt a NK Nafta labdarúgócsapatának vezetőedzői posztján
Fotó: Facebook/NK Nafta 1903

A lendvai klub hétfőn a közösségi oldalán jelentette be, hogy a szakmai stáb elbúcsúzott a csapattól, „hiszen a szerződésük lejártával közös utunk véget ér”.

Bozsik József vezetőedző mellett Veress Balázs segédedző, Vlaszák Géza kapusedző és Vedran Vinko erőnléti edző is távozott a csapattól.

A 38 éves tréner három idényen keresztül irányította a lendvai együttest, amellyel 2024 tavaszán feljutott az élvonalba, tavaly kiesett, idén pedig ismét feljutott a Prva liga mezőnyébe.

Kapcsolódó írásaink