Belföld
Reagált Sulyok Tamás hivatala
Korábban a miniszterelnök bejelentette: kezdeményezik a jelenlegi köztársasági elnök megbízatásának megszüntetését

A miniszterelnök az Országgyűlésben bejelentette: kezdeményezik a jelenlegi köztársasági elnök megbízatásának megszüntetését - Képünkön Sulyok Tamás és Magyar Péter
Fotó: Facebook/ Dr. Sulyok Tamás
A köztársasági elnök hivatala a Népszava megkeresésére reagált:
„A köztársasági elnök egyelőre nem kommentálja a javaslatot. Mindazonáltal ismételten felhívja a figyelmet a jogállamiság elvének tiszteletben tartására és óva int a közhatalom önkényes gyakorlásától, valamint a kétharmados parlamenti többség adta lehetőségek korlátok nélküli érvényesítésétől”
