Facebook-bejegyzésében közölte Kapitány István, hogy repülőre szállt Luxemburg felé és az Energia Tanács ülésére tart.
„Indulunk Luxemburgba ahol az Energia Tanács ülésén fogok résztvenni, ahol Magyarország biztonságos és gazdaságos energiaellátásért fogok dolgozni!” – írta Kapitány István, Magyarország gazdasági és energetikai minisztere.







