Elgázolt egy embert egy tehervonat a kecskeméti vasúti átjárónál, a helyszínelés idején Kecskemét és Nagykőrös között pótlóbuszok viszik az utasokat – közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján szombat este.
A tájékoztatás szerint a fény- és félsorompó működött, tilos jelzést mutatott. A Budapest-Szeged közötti Napfény InterCity vonatok 30-40 percet késhetnek.







