Feladta magát az a két huszonegy éves férfi, aki hétfő éjjel fehér festékkel öntötte le a soproni belvárosban található 1956-os emlékművet – közölte tegnap a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
Rongálás Sopronban
Feladta magát az a két huszonegy éves férfi, aki hétfő éjjel fehér festékkel öntötte le a soproni belvárosban található 1956-os emlékművet – közölte tegnap a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
