Sokszínű zenei program várja az érdeklődőket a főváros több helyszínén a napokban.
Az MTI összeállítása szerint a jövőre 50 éves Kaláka együttes december 25-én a Marczibányi Téri Művelődési Központban lép fel, másnap, 26-án a Republic a Barba Negrában, a Kaukázus az A38 hajón, a Pál Utcai Fiúk az Akváriumban, a Swing á la Django pedig Horányi Julival a Budapest Jazz Clubban (BJC). December 27-én lesz Fenyő Miklós nagykoncertje a Sportarénában, a Müpában Szalóki Ági, a Barba Negrában az Edda, a Trafóban a Mary PopKids, a BJC-ben a Szakcsi Jr. Trió zenél. Aznap a Zeneakadémián az Esszencia, a Fonóban Kollár-Klemencz László, a Budapest Music Clubban Takács Nikolas és a Modern Art Orchestra, az Orfeum Clubban Gájer Bálint, az Akváriumban pedig a Hiperkarma lép fel.