Volt nyomda gyulladt ki a XII. kerületben

Két ember került kórházba

Krónika
  • 2015.11.27. - 08:35

Eloltották azt a tüzet, amely egy 800 négyzetméteres elhagyatott nyomdaépületben keletkezett Budapest XII. kerületében, a Szamóca utcában - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője péntek reggel az MTI-vel

Kisdi Máté közölte: a tűz az épület tetőterében keletkezett. A mentők két embert vittek kórházba füstmérgezés gyanújával. A teljes terjedelmében égő épület oltásán harminc tűzoltó dolgozott.

Reklám