Pablo Cuevas és Marcel Granollers megtagadták a játékot és ülősztrájkba kezdtek a wimbledoni tenisztorna legjobb tizenhat között vívott páros mérkőzésén, mert elégedetlenek voltak a játékvezetéssel.

A Cuevas-Granollers páros elégedetlen volt a játékvezetéssel
Pablo Cuevas és Marcel Granollers megtagadták a játékot és ülősztrájkba kezdtek a wimbledoni tenisztorna legjobb tizenhat között vívott páros mérkőzésén, mert elégedetlenek voltak a játékvezetéssel.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
