Három fiatal hazai trombitaművész, Koós-Hutás Áron, Pecze Balázs és Subicz Gábor főszereplésével tartanak koncertet január 20-án a Müpa Fesztivál Színházában. Ők hárman 2008 után először állnak ismét együtt színpadra a Trumpet Summit alkalmából.

Koós-Hutás Áron, Pecze Balázs és Subicz Gábor közös koncertjét számos vendégzenész színesíti
Három fiatal hazai trombitaművész, Koós-Hutás Áron, Pecze Balázs és Subicz Gábor főszereplésével tartanak koncertet január 20-án a Müpa Fesztivál Színházában. Ők hárman 2008 után először állnak ismét együtt színpadra a Trumpet Summit alkalmából.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
