Informálisan arról tájékoztatták a Magyar Államkincstár (MÁK) munkatársai az önkormányzatok pénzügyi vezetőit, hogy 2017. január 1-jével tegyék meg az alábbi intézkedést: ötszáznyolcvanmilliárdos betétállományt helyeznek át bankoktól a MÁK-hoz – írta a Figyelő. Így a helyhatósági fejlesztésekhez elnyert uniós támogatások is a kincstárhoz érkeznek majd.




