Strandkézilabda-pályát alakítottak ki a hetedik kerület szívében, a Horváth Mihály téren.

A pályát vasárnapig, délelőtt tíz órától délután négy óráig, ingyenesen használhatják az egyre népszerűbb sport iránt érdeklődők, akik nemzetközi szintű sztárjátékosokkal és elismert edzőkkel is összemérhetik tudásukat, felidézve a múlt hétvégén Budapesten megrendezett strandkézilabda-világbajnokság hangulatát. Strand nincs ugyan, de a homokon bárki beszállhat a labdajátékba.



