Példátlan eset történt a 85. férfi nemzeti bajnokságban, a 14 csapatos élvonalban. A bajnok Szolnok mellett a Sopron, az Atomerőmű és a MAFC kispadjára is új tréner ült.
Ivkovics utódja Kmézics Zorán lett, aki az elmúlt harminc évben játékosként bajnoki címet, edzőként pedig ezüstérmet ünnepelhetett a Szolnokkal.
A KTE elleni szombati vereséget után az NB I.-ben csak 12. helyen álló Atomerőmű megvált a litván szakvezetőtől, Gediminas Petrauskastól. Utódja a horvát Teo Cizmic lett, aki korábban a Körmendet irányította. A bajnokságban negatív mérleggel - öt győzelem, hét vereség - csak tizedik Sopron vezetőedzője, Sabáli Balázs felajánlotta a lemondását. Pojbics Szabolcs, a klub ügyvezetője közölte: a vezetőség megértette az edző érveit és elfogadta Sabáli Balázs lemondását, akinek irányításával korábban a bajnokságban és a Magyar Kupában érmet szerzett a soproni férfigárda.
A MAFC csapatánál már be is mutatkozott az új vezetőedző, Jakab Máté, akinek irányításával a fővárosi csapat egy ponttal kikapott a Kaposvártól, így továbbra is az utolsó előtti a tabellán. A szakmai vezető lecserélése ugyanis legtöbbször nem jár csodával…



