Kiváló hangulatú koncertet adott a Sziget Fesztivál pénteki napján a brit The Kooks együttes.

A Szigetre legjobb dalaikat válogatták egy csokorba és dacára annak, hogy hat előtt kezdtek, kiváló hangulatot csináltak az elsősorban Lana del Rey-re váró tömegnek. Rögtön az utóbbi évek egyik legnagyobb indie slágerével, a Bad Habittel kezdtek, de a koncert során felcsendült a Seaside és a Naive is.



