Váratlan bejelentést tett tegnap a Jobbik alelnöki posztjáért szinte a végsőkig harcoló Novák Előd: katonának áll. A köztelevízióban tudatta az ellenzéki párt elnökségéből kiszoruló parlamenti képviselő, hogy négyhetes alapkiképzésen vesz részt, majd a déli határ védelmét erősítené katonaként.
Már régen „le kellett volna váltania” Vona Gábornak Kovács Bélát, az ellenzéki párt európai parlamenti képviselőjét – mondta egy másik jobbikos politikus kapcsán tegnap Németh Szilárd. A Fidesz alelnöke szerint a kémügybe keveredett „KGBéla” nem magányosan, hanem hálózatnak dolgozva, idegen hatalom érdekében munkálkodott a Jobbik színeiben. „A Jobbiknak ezek szerint az elvek nem számítanak, hanem kizárólag a pénz és a hatalom” – tette hozzá.



