Murray sem indul Montrealban

A világelső teniszező továbbra is csípősérüléssel bajlódik

Sport
  • 2017.08.04. - 09:28

A svájci Stan Wawrinka, a szerb Novak Djokovic és a horvát Marin Cilic után a világelső Andy Murray is lemondta a szereplést sérülés miatt a jövő heti, montreali tenisztornán.

A skót játékos - a verseny háromszoros győztese - a csípőjével bajlódik, már a wimbledoni bajnokságot is sérülten játszotta végig, s a negyeddöntőben búcsúzott.

Visszalépése egyben azt is jelenti, hogy amennyiben Rafael Nadal eljut az elődöntőig a kanadai viadalon, hosszú idő után újból átveszi a vezetést a világranglistán.

Reklám