A következő évtől a McLaren már nem a Honda, hanem a Renault motorját használja, a japán gyár pedig az eddig a francia erőforrással szereplő Torro Rossót látja el.

A McLaren Renault-ra, a Torro Rosso Hondára vált jövőre
A következő évtől a McLaren már nem a Honda, hanem a Renault motorját használja, a japán gyár pedig az eddig a francia erőforrással szereplő Torro Rossót látja el.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
