„Mindkét szavazat kell”

Szakaszváltás a kampányban

Belföld
  • 2018.03.16. - 04:35

Április 8-án Magyarország védelmében minden egyéni és listás szavazatra szükség van, hogy megvédjük Magyarországot a Soros György által támogatott bevándorláspárti ellenzékkel szemben – mondta Hidvéghi Balázs, a kormánypárt kommunikációs igazgatója.

Hozzátette: a napokban lezárul a Fidesz kampányának első szakasza, amelynek a támogatói aláírások összegyűjtése volt a célja. A Fidesz minden más pártot megelőzve elsőként teljesítette a jelöltállításhoz szükséges feltételeket. A párt arra kéri az embereket, hogy mindkét szavazatukkal a Fideszt támogassák. A Fidesz kétféle plakátot helyez el a közterületeken, az egyiken a Fidesz–KDNP listavezetője, Orbán Viktor lesz látható, a másikon az egyéni jelöltek.

Reklám