Mészárlás a drogelvonón

Mexikóban ismeretlen fegyveresek legalább tizennégy embert lőttek agyon egy mexikói rehabilitációs intézményben

Külföld
  • 2017.09.27. - 10:58

Legalább tizennégyen életüket vesztették, nyolcan pedig megsebesültek egy kedd éjjeli lövöldözésben az észak-mexikói Chihuahua szövetségi állam egyik drogelvonó intézetében - közölte a helyi rendőrség.

A támadók a rehabilitációs központba belépve válogatás nélkül tüzet nyitottak az ott tartózkodókra.
A helyszínre kiérkező mentőegységek becslései szerint körülbelül 25 ember lehetett az épületben.
A drogelvonót tucatnyi rendőrautó bekerítette, és a hatóságok megkezdték a közeli utcák átfésülését a fegyveresek után kutatva.
Az Egyesült Államokkal határos Chihuahua államban gyakoriak a kábítószer-kereskedelemmel összefüggésbe hozható erőszakcselekmények.

Reklám