Újabb forgalomlassító demonstrációba kezdett tegnap a budapesti taxisok egy része, továbbra is a fuvarmegosztó internetes alkalmazás, az Uber betiltását követelve.

A januárban kezdődött tiltakozáshullám érdeklődőinek száma időközben jelentősen megcsappant, legutóbb alig kéttucatnyi sofőr csatlakozott az Erzsébet hídra megszervezett blokádhoz, a csoport a kora délutáni órákra fel is oszlott és elhagyta a helyszínt. A demonstrálók rendszeres akciója egyre nagyobb ellenszenvet vált ki a társadalomban, közösségi portálokon civilek a taxisszolgáltatások bojkottálását szervezik.



