Megvédte bajnoki címét a Veszprém

Nagy Lászlóék sorozatban tizedszer végeztek az élen

Sport
  • 2017.05.24. - 20:49

A Telekom Veszprém 30-27-re kikapott a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I döntőjének szerdai visszavágóján, de 50-47-es összesítéssel nyert és megvédte címét.

veszprém bajnok
A Veszprém sikerével 25. alkalommal, sorozatban pedig tizedszer lett bajnok.

Férfi kézilabda NB I, döntő, visszavágó:
MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém 30-27 (15-14)
A legeredményesebb játékosok: Källman 7, Balogh Zs., Bodó 6-6, Thiagus Petrus, Buntic 4-4, illetve Palmarsson 5, Gajic, Lékai 4-4, Nagy L. 3.
 A párharcot a Veszprém nyerte 50-47-es összesítéssel.

Reklám