Megöltek egy férfit Bicskén

Ismerőse késelte halálra

Krónika
  • 2018.03.06. - 16:06

Őrizetbe vettek a rendőrök egy 23 éves férfit, aki a gyanú szerint olyan súlyosan megsebesítette késsel egy ismerősét Bicskén, hogy a helyszínen meghalt - írta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint az áldozatot hétfő délután találták holtan bicskei otthonában. 
A nyomozók rövid időn belül azonosították a bűncselekmény gyanúsítottját, akit Törökbálinton elfogtak. A fiatal férfit halált okozó testi sértéssel gyanúsítják.

Reklám