Az Újbudai Torna Club gazdálkodásával összefüggésben különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntette miatt indult büntetőügyben a Legfőbb Ügyészség a nyomozást ügyészi hatáskörbe vonta, és azzal a Központi Nyomozó Főügyészséget (KNYF) bízta meg – mondta lapunk megkeresésére a KNYF szóvivője.
Az ügyben gyanúsítotti kihallgatásra ez idáig nem került sor, de ennél bővebb tájékoztatás jelenleg nem adható – tudatta Nagy Andrea, miután arról érdeklődtünk, érintett-e az ügyben Molnár Gyula. A korábbi szocialista polgármesterrel szemben indult, másik büntetőeljárásban Molnárt a Kúria felmentette. Az MSZP elnöki székére pályázó politikus a minap lapunknak úgy nyilatkozott, maga is csak az újsághírekből értesült egy állítólagos, jelenleg is folyamatban lévő ügyről, de „arról semmilyen konkrét hivatalos információm nincs, hivatalosan senki nem keresett meg”. Megjegyezte, ütésálló vezetője lenne a pártnak.



