„Magyarország „OK” volt Horvátországgal”

Orbán Viktor: a horvát-magyar kapcsolatnak kiválónak kellene lennie

Külföld
  • 2015.09.24. - 10:10

A horvát-magyar kétoldalú viszonynak kiválónak kellene lennie ahhoz képest, hogy az elmúlt időszakban mennyi energiát fektettünk bele - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök horvát újságíróknak csütörtökön Brüsszelben.

orbán brüsszel csúcs
Reklám