Mátrai Márta, az Országgyűlés háznagya mondott beszédet tegnap este a nemzeti összetartozás napja ünnepi koncertjén az Országház kupolacsarnokában.

Az eseményen fellépett a Határon Túli Magyar Zenészek Szimfonikus Zenekara, a debreceni Kodály Kórus és Komáromi Márton tenor szólista is. Az ünnepi koncerten Ménesi Gergely karmester vezényelt.



