Kommunikál már Vanessza

Bulgáriai autóbaleset

Krónika
  • 2017.09.05. - 01:30

Az Országos Rehabilitációs Intézetbe szállították tegnap Burkus Vanesszát, aki csaknem két hónapja Bulgáriában szenvedett súlyos autóbalesetet –írta a Délmagyar.hu.

Az úgynevezett éber kómában lévő tizenkilenc éves lányt korábban a szegedi klinikán kezelték, két nyakcsigolyája eltörött, ezért több műtéten is átesett. Édesapja a lapnak arról számolt be, hogy gyermeke a kórházban egy papírlapra betűket írt neki. Az üzenetet a szülők nem tudták még megfejteni, de az orvosok szerint jó jel, hogy fel akarja venni a kapcsolatot a környezetével, miután több hétig nem kommunikált.

Reklám