Jubileumi ünnepséget tartottak a Mercedes kecskeméti gyárában, ahol Christian Wolff, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetésének elnöke köszöntötte Szolda József nyugdíjas mérnököt, aki a gyár ötvenezredik regisztrált látogatója volt.

A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary 2012. március 29. óta gyárt Mercedes személygépkocsikat hazánkban, és a Daimler AG több lehetséges kelet-európai helyszín közül választotta ki Kecskemétet. A magyarországi autógyár 2013 szeptembere óta fogad látogatókat.



