Első alkalommal kezdődött meg tegnap Budapesten a világ egyik leghíresebb szakácsversenye, a Bocuse d’Or, amelyen hazánk mellett Európa tizenkilenc országának szakemberei vesznek részt.

A viadal ma folytatódik, és azon részt vesz az idei megmérettetés egyetlen magyar résztvevője, Széll Tamás séf is.



