Hazaengedték Kulka Jánost

Egyre jobban van a színész

Krónika
  • 2016.05.18. - 18:17

Kulka Jánost hazaengedték a kórházból, a továbbiakban otthon lábadozik. A művész április 13-án lett rosszul, sajtóértesülések szerint vérrögöt távolítottak el a testéből.

A színész családjának közleménye szerint Kulka János egyre jobban van - írja az MTI. 

„János felépülése újabb fázisához érkezett, amelynek köszönhetően kezelőorvosai úgy döntöttek, hogy mától otthonában gyógyulhat. Természetesen a megfelelő szakemberek által támogatott rehabilitációja folytatódik. Hosszú út áll még előtte a teljes gyógyulásig, de bízunk abban, hogy a megszokott otthoni környezete hozzájárul állapotának további pozitív változásához” - idézik a Kulka családot.

Amint arról beszámultunk, a színész április 13-án szállították kórházba, feltehetően stroke-ot kapott.

Reklám