Együttműködési megállapodást kötött a Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. A cél: a szakképzés hatékonyabbá tétele.

Megállapodás az agrártárca és a kamara között
Együttműködési megállapodást kötött a Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. A cél: a szakképzés hatékonyabbá tétele.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
