Halep lett Párizs királynője

A román teniszező Sloane Stephenst verte a Roland Garros döntőjében

Sport
  • 2018.06.09. - 17:44

 A világelső román Simona Halep nyerte a 117. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

halep
Simona Halep (román, 1.)-Sloane Stephens (amerikai, 10.) 3:6, 6:4, 6:1
Reklám