A világelső román Simona Halep nyerte a 117. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

A román teniszező Sloane Stephenst verte a Roland Garros döntőjében
A világelső román Simona Halep nyerte a 117. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
