Mégsem indul a madridi tenisztornán Roger Federer. A svájci világsztár szombati edzésén sérült meg.
„Nagyon sajnálom, de annak ellenére, hogy elutaztam Madridba nem tudok részt venni a tornán. Miután megérkeztem minden rendben volt, aztán a szombati edzésem hátfájás miatt már hamarabb be kellett fejeznem” – nyilatkozta a világranglista 3. teniszező az ATP honlapjának.



