Módosították a kormány és a reprezentatív szakszervezetek közötti, 2016 nyarán kötött bérfejlesztési megállapodást, így az idén novemberben esedékes, nyolcszázalékos béremelést már januártól bevezetik, az emelt bért kapják az érintett egészségügyi szakdolgozók.




