Elindult a magyar alma fogyasztását és vásárlását ösztönző országos promóciós kampány – jelentette be tegnap Feldman Zsolt, a Földművelésügyi Minisztérium agrárgazdaságért felelős helyettes államtitkára.
Agrárium
Elindult a magyar alma fogyasztását és vásárlását ösztönző országos promóciós kampány – jelentette be tegnap Feldman Zsolt, a Földművelésügyi Minisztérium agrárgazdaságért felelős helyettes államtitkára.
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
