Döntős a címvédő Ferencváros

A csapat kettős győzelemmel jutott be a fináléba

Sport
  • 2016.05.11. - 20:04

A címvédő Ferencváros egy góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba.

kézilabda_ferencváros576
Reklám