A címvédő Ferencváros egy góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba.

A csapat kettős győzelemmel jutott be a fináléba
A címvédő Ferencváros egy góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
