Búcsú Placid atyától

„A szenvedések közepette vigasztalójává vált a körülötte élőknek”

Krónika
  • 2017.01.26. - 18:10

A január 15-én, százegyedik élétévében elhunyt bencés szerzetespap tíz évet töltött a Gulágon kényszermunkával, de hivatását, a lelkek szolgálatát sosem adta föl. Búcsúztatását a Szent Imre-templomban tartották Budapesten.

1 / 5
Reklám