A január 15-én, százegyedik élétévében elhunyt bencés szerzetespap tíz évet töltött a Gulágon kényszermunkával, de hivatását, a lelkek szolgálatát sosem adta föl. Búcsúztatását a Szent Imre-templomban tartották Budapesten.
„A szenvedések közepette vigasztalójává vált a körülötte élőknek”
A január 15-én, százegyedik élétévében elhunyt bencés szerzetespap tíz évet töltött a Gulágon kényszermunkával, de hivatását, a lelkek szolgálatát sosem adta föl. Búcsúztatását a Szent Imre-templomban tartották Budapesten.
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
