Balog Ádám az MKB Bank új vezérigazgatója

Jegybanki tisztségéről lemond

Gazdaság
  • 2015.07.20. - 12:55

Balog Ádám, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) monetáris politikáért, pénzügyi stabilitásért és hitelösztönzésért felelős alelnöke a továbbiakban a megújuló MKB Bank elnök-vezérigazgatójaként dolgozik, ezért július 22-i hatállyal lemondott minden, a jegybankban betöltött tisztségéről - tájékoztatott a jegybank hétfőn.

Balog Ádám576x356
Reklám