Az ETO hódította el a Magyar Kupát

A Fradié a bronz

Sport
  • 2016.05.01. - 19:59

A Győri Audi ETO a döntőben megverte a derekasan közdő Érdet, így tizenkettedik alkalommal hódította el a Magyar Kupát. A bajnoki címvédő Ferencváros a helyosztón könnyedén legyőzte a Fehérvár csapatát, ezzel a harmadik helyen zárta a négyes döntőt.

A kisalföldiek tizenkettedik alkalommal nyerték meg a Magyar Kupát, ezzel pedig beérték az örökrangsorban eddig egyedüli éllovas Vasast.

Reklám