A szerencse csillaga velünk volt

Asztalitenisz. Mind az öt magyar lány a főtáblán

Sport
  • 2016.10.20. - 00:08

Egyesben megritkult a versenyben lévő magyarok száma, a páros számokban eddig kiválóan menetelnek a Tüskecsarnokban versenyzőink a hazai rendezésű asztalitenisz Európa-bajnokságon.

A férfi egyesben Pattantyús Ádám feljutott a főtáblára. A három, egyaránt csoportja második helyén végző magyar versenyző közül Szudi Ádámnak és Kosiba Dánielnek kedvezett a szerencse, őket kisorsolták „pótvizsgára”. Szudi az ír Ashley Robinsonnal, Kosiba pedig azzal az olasz Mihai Bobocicával játszott, ugyancsak a főtábláért. A balszerencsés Majoros Bence és Lakatos Tamás egyaránt kiesett. Női egyesben mind az öt magyar hölgy feljutott a főtáblára.

Reklám