A Getafe csapata jutott fel utolsóként a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalába, miután a másodosztály rájátszás-döntőjének visszavágóján 3-1-re legyőzte a Tenerifét.

Egy év távollét után játszhat ismét az élvonalban a madridi alakulat
A Getafe csapata jutott fel utolsóként a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalába, miután a másodosztály rájátszás-döntőjének visszavágóján 3-1-re legyőzte a Tenerifét.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
