A Gazpromnyeft tárgyalásokat folytat a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban (NIS) lévő részvényeinek eladásáról - jelentette ki Alekszandr Gyukov, a vállalat vezérigazgatója.
Nem dőlt még el semmi a NIS háza táján - írja a Vajdaság Ma. Mint olvasható, Alekszandr Gyukov, a vállalat vezérigazgatója kijelentette, elenleg tárgyalásokat folytatnak a részvények eladásáról. Ez összetett ügylet, amely időt igényel ahhoz, hogy megállapodás szülessen. A folyamat zajlik - mondta Gyukov az éves részvényesi közgyűlésen.
A lapban emlékeztetnek, az Egyesült Államok Pénzügyminisztériumának Külföldi Vagyon Ellenőrzésével Foglalkozó Hivatala (OFAC) július 1-jéig meghosszabbította a magyar MOL engedélyét arra, hogy tárgyalásokat folytasson a NIS-ben lévő orosz részesedés megvásárlásáról.







