Harminc utas sérült meg egy Spanyolországból Uruguayba tartó repülőgépen – közölte a Visegrád 24.
A felvétel IDEkattintva tekinthető meg.
A fellépő turbulencia miatt az egyik utast a csomagtérből kellett kiszedni

Harminc utas sérült meg egy Spanyolországból Uruguayba tartó repülőgépen – közölte a Visegrád 24.
A felvétel IDEkattintva tekinthető meg.
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
