Február 1-jén csütörtökön fél tizenegykor Kormányinfót tart Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra.
A Mit, miért tesz a kormány? címmel tartott eseményt a megszokott módon, online is követhetik Magyarország Kormánya Facebook-oldalán.
Mit, miért tesz a kabinet?

Február 1-jén csütörtökön fél tizenegykor Kormányinfót tart Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra.
A Mit, miért tesz a kormány? címmel tartott eseményt a megszokott módon, online is követhetik Magyarország Kormánya Facebook-oldalán.
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
