Köszönjük, MÁV!

Krónika
  • 2019.06.20. - 00:15

Hatkocsis HÉV-szerelvény helyett egyetlen pótlóbusz érkezett a szentistvántelepi megállóba, amely már az induló állomáson, Pomázon majdnem megtelt

A következő állomásokon alig lehetett felszállni, préselődtünk, szenvedtünk a harmincöt fokos forróságban. Ráadásul a busz a megadott menetrendtől eltérve perceket késett – másnap is –, így Békásmegyeren – ahonnan már közlekedik a H5-ös HÉV – lekéstük a csatlakozást. Várakoztunk és bosszankodtunk, pályafelújítás miatt a hétperces menetidő a csalatkozás indulásáig huszonhét percig tartott, annyi ideig, amennyi alatt normális körülmények között Szent­istvántelepről el lehet utazni a Batthyány térig. Köszönjük a MÁV–HÉV Zrt. légkondicionált teremben dolgozó utazásszervezőinek ezt a csodálatos, július 7-ig tartó nyári „ajándékot”. A HÉV-en hallott véleményeket  legnagyobb sajnálatomra nem közölhetem, a nyomdafesték nem bírná el… 

Reklám