Kaja kommandó segít a menzán

Kovács Péter polgármester a szülőket is bevonta Sashalmon a közétkeztetésbe

Krónika
  • 2015.04.29. - 15:22

A közétkeztetési reform ugyan többszöri halasztás után január elsején hatályba lépett, ám a rendeletben foglaltakat csak szeptember elsejétől kell alkalmazni. Ez gyakorlatilag annyit jelent, hogy a hatóságok figyelmeztetnek, de egyelőre nem büntetnek. Van olyan budapesti kerületi polgármester, akinek azonban most is fontos, hogy rendjén menjenek a dolgok.

kajakommandó
A trutyi a nem éppen friss hús mellett kesernyés volt" - írja az egyik „kommandozó" bejegyzés. Egy másik így summázott: "Úgy néz ki, mint amit egyszer már megettek." Kovács Péter polgármester gyorsan kapcsolt: „Jelzem a problémát a Juniornak."
A XVI. kerületi példa tanulságos, hiszen nem a minisztériumi paragrafusokra várnak, hanem a szülőket is bevonva tervezik a közétkeztetést, a „rágós falatokat” pedig közösen megpróbálják kihagyni a menüből…
Reklám