A magyar jégkorong-válogatott világbajnoki felkészülési mérkőzésen 2-0-s vezetés után 4-2-re kikapott az olimpiai hetedik szlovén csapattól a budapesti Tüskecsarnokban.

Az egy hét múlva kezdődő krakkói divízió I/A világbajnokság előtt ez volt az utolsó felkészülési mérkőzése Rich Chernomaz szövetségi kapitány csapatának, amely az első két tesztmeccsét megnyerte Ausztria ellen.



