Megműtötték Pelét

A futball legenda szerdán lett rosszul - Kivették a veseköveit

Sport
  • 2014.11.13. - 17:40

A gyomorfájdalmak miatt szerdán kórházba került Pelét csütörtökön megoperálták egy Sao Pauló-i klinikán.

Az Albert Einstein Kórház csütörtöki tájékoztatása szerint a minden idők egyik legjobbjának tartott futballista sikeres operáción esett át, mely során eltávolították veseköveit.

A közleményben hozzátették, hogy Pelé stabil állapotban van, jelenleg lábadozik a beavatkozás után, ám arra nem tértek ki, hogy mikor térhet haza a klinikáról.

A háromszoros világbajnok szerda este lett rosszul és mentővel vitték kórházba. Ezt követően annyit közöltek az intézmény képviselői, hogy a 74 éves Pelé állapota nem ad okot aggodalomra.

Reklám