Nőhet a Manchester City előnye

Premier League

Sport
  • 2017.11.28. - 01:17

Az éllovas Manchester City szerdán a tizedik Southamptont fogadja az angol labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában, és győzelem esetén előnye akár tizenegy pontra is nőhet a városi rivális Uniteddal szemben, mivel utóbbira ma este nehéznek ígérkező idegenbeli fellépés vár.

A Josep Guardiola irányította City még nem kapott ki a szezonban, húsz tétmeccséből csak egyet nem nyert meg. A Manchester United a Watford vendége lesz, amely három vereség után két győzelmet aratott a bajnokságban, ráadásul még gólt sem kapott. Tavaly ősszel, otthon 3–1-re győzte le a Manchester Unitedot, amely nyolcpontos hátránnyal követi városi riválisát. A címvédő Chelsea szerdán a tabellán utolsó előtti helyen álló Swansea Cityt fogadja.

Reklám