Hamarosan két évvel meghosszabbítja lejáró szerződését az Arsenal együttesének vezetőedzője, Arséne Wenger.
A francia menedzser és az Ágyúsok elnök-tulajdonosa, Stan Kroenke hétfőn találkoztak, hogy egyeztessenek a szakvezető jövőjéről. A döntést Kroenke az igazgatóság keddi ülésén közölte az egyesület vezetőivel - írja a BBC. A klub várhatóan szerdán tesz hivatalos bejelentést az ügyben.
Az Arsenal ötödik helyen végzett a Premier League legutóbbi szezonjában, Wenger 1996-os érkezése óta először csúszott ki az együttes a legjobb négy közül. A bajnok Chelsea-hez képest 18 pont lemaradással fejezték be az idényt, az FA Kupa szombati döntőjében viszont legyőzték Antonio Conte együttesét.
Wenger kontraktusa eredetileg a 2016/17-es szezon végén járt volna le



