Végső búcsút vettek Benkó Sándortól

A Farkasréti temetőben helyezték nyugalomra

Kultúra
  • 2016.01.15. - 14:52

Több százan kísérték utolsó útjára Benkó Sándort, a Benkó Dixieland Band alapítóját, Kossuth- és Liszt-díjas zenészt pénteken a Farkasréti temetőben.

Benkó Sándor 20151217
Reklám